Література гірничого інженера (1) - Технічно-консультаційний офіс Mining ART

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
   мапа сайту     +38 (097) 575-22-07     miningArt@i.ua
Перейти до контакту

Література гірничого інженера (1)

Гірнича Вінничина > Цікавини > Література
Темна сторона достатку
За останні 50 років населення планети подвоїлося, виробництво їжі потроїлося, споживання енергії зросло вчетверо. Це спровокувало кліматичні проблеми, більшість з яких необоротні. Геохімік, професор Університету Осло та автор бестселера «Дівчина з лабораторії» Хоуп Джарен провела дослідження – і результатом стала ця зрозуміла та чесна книга. Спираючись на статистику, цифри та факти, автор пояснює, як людство змінило Землю. Тут немає лякаючих прогнозів, теорій про кінець світу та критики. Тільки зрозумілі та розумні поради, як навчитися менше витрачати та більше ділитися.
Книга для тих, хто хоче дізнатися якнайбільше про екологічні проблеми, але втомився від популярних міфів, страшилок та безглуздих дискусій.

Автор: Хоуп Джарен
Видавництво: Альппіна паблішер
Мова: російська
Рік: 2021
Сторінок: 200
Формат: pdf
Розмір: 6 мБ

Нове про фізику Землі (Початки геономії)
У книзі робиться спроба ув'язки основних положень, що знаходяться на стику фізики та інших наук – геології, геофізики, гідрогеології та ін. що, на думку автора, може послужити початком зведеної науки про Землю – геономії. Подано нові погляди авторів на фізичні процеси, що відбуваються в земній корі – виникнення тепла, фізико-хімічна акумуляція енергії та ін. з нових позицій доведено, що земля є холодним тілом.

Для не геологів, ця книга буде відкриттям нових поглядів на структуру земної кулі, наявності нафти на українському кристалічному щиті, чому нас вчили в школі не витримує перевірки законами фізики. Написана провідним геофізиком Іпатенко С.П. легкою, доступною мовою розрахована на неспеціалістів.
Публікуєтся з дозволу автора.

Назва: Нове про фізику Землі (Початки геономії)
Автор: Іпатенко С.П. Іпатенко О.С.
Видавництво: НПП "Корунд"
Мова: російська
Рік:  2002
Сторінок: 185
Формат: pdf
Розмір: 8 мБЖиття на нашій планеті: моє попередження світу на межі катастрофи
Нова книга знаменитого телеведучого, натураліста, письменника Девіда Аттенборо – своєрідний маніфест, попередження людству на межі екологічної катастрофи, що нависла над нашою планетою. Людина відповідає за знищення біорізноманіття Землі, флори і фауни нашого тендітного світу. І людина має і в змозі це виправити, доки не пізно. Книга написана у простій, неформальній манері, доступній практично в будь-якому віці.

Про автора: сер Девід Аттенборо – лауреат премії BAFTA та премії «Еммі», телеведучий та історик природознавства. Автор понад 25 книг про природу. Багато років співпрацював з Бі-бі-сі як провідний і директор програм, у 1990-х – президент Королівського товариства охорони природи.

Автор: Девід Аттенборо
Видавництво: Ексмо
Рік: 2021
Сторінок: 240, з іл.
Мова: російська
Формат: fb2
Обсяг 2 мБ


сторінка розділу:
Назад до змісту