Цікаве навколо гірничої справи - Технічно-консалтинговий офіс Mining Art

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
  +38 (097) 575-22-07       @MiningArt         MiningArtr@i.ua
Перейти до контакту

Цікаве навколо гірничої справи

Гірнича Вінничина
Геологічний об'єктКороткий описПосилання
Ільінецька імпактна структура (місце падіння метеориту)
Сторінка ІЛЛІНЕЦЬКА ІМПАКТНА СТРУКТУРА - орієнтована на популяризацію однойменного об'єкту розташованого в Іллінецькому районі, Вінницької області України. Ми постаралися зібрати в Інтернеті та об'єднати на сторінках нашого сайту інформацію, яку можна знайти у вільному доступі. На жаль, факт падіння Ільінецького метеориту поблизу Іллінців відомий лише колу фахівців та мешканцям прилеглих сіл до місця падіння метеориту і майже невідомий широкій аудиторії. Сподіваємося, що наш ресурс виявиться корисним для всіх, кого зацікавить тема метеорного вторгнення на Землю та краєзнавців Подільського регіону і рано чи пізно але до місця падіння метеорита будуть прокладені цивілізовані туристичні маршрути.

Технічний гранат Вінничини для абразивної промисловості
Розповсюдження технічних гранатів в гранітових породах є в багатьох граніто-мигматитових родовищах Вінницької області  в напрямку:  Шаргород-Крутнів і різняця вмістом гранату та нерівнимии локалізаціями по родовищам. В цей напрямок попадають такі родовища граніту, як: Писарівське-2 (Шаргродський р-н), Демидівське і Могилівське (Гніванський р-н), Іванівське і Писарівське (Калинівський р-н), Соломірське і Крутнівське (Хмельникський р-н).

Література для гірничого інженера
В розділі зібрана невелика кількість спеціальних посібників, які на нашу думку можуть бути корисними спеціалістам в гірничий справі.

Новини (БЛОГ)
Переліки та реєстри відкритих даних в частині охорони довкілля, доступ до яких може бути обмежено
З метою захисту інформації, а також захисту державних інформаційних ресурсів, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 12 березня 2022 р. № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану», відповідно до якої на період дії воєнного стану міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, державні та комунальні підприємства, установи, організації, що належать до сфери їх управління, для забезпечення належного функціонування інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів, володільцями (держателями) та/або адміністраторами яких вони є, та захисту інформації, що обробляється в них, а також захисту державних інформаційних ресурсів, можуть зупиняти, обмежувати роботу інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, а також публічних електронних реєстрів.
Published by - 17/3/2022
Подання звітності в умовах воєнного стану (в частині охорони довкілля)
У відповідності до Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», набрання чинності 07.03.2022, встановлені певні гарантії для суб’єктів господарювання щодо подання звітності, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.
Published by - 17/3/2022
Щорічна звітність, форма 5-ГР
Щорічна звітність, форма 5-ГР (тверді горюч і, мекталічні та неметалічні корисні копалини).
Published by - 17/2/2022
Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів
24.01.2022 Державна служба геології та надр України оприлюднила проєкт постанови Кабінету Міністрів України (КМУ) “Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами” з додатками.
Published by - 11/2/2022
Родовище флюориту
Проблему забезпечення чорної металургії України шматковим флюоритом може вирішити введення в дію плавиковошпатового підприємства на базі Бахтинського родовища флюоритових руд, розташованого у Мурованокуриловецькому районі Вінницької області.
Published by С.Мар'янченко - 13/1/2022
Жежелівський кар'єр розпочав добуток
Жежелівський гранітний кар'єр після зміни власників знов розпочав добуток.
Published by С.Мар'янченко - 24/12/2021
З Новим 2022 роком!
Поздоровляємо з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Published by С.Мар'янченко - 24/12/2021
Ільінецька імпактна структура
Близько 430 млн. років тому в районі, де сьогодні розташоване село Іванки з планетою Земля зіткнулося космічне тіло діаметром 230-300 м з масою близько 40 млн.тонн. В результаті зіткнення утворився Іллінецький кратер з первинним діаметром близько 7 км і глибиною 600—800 м.
Published by С.Мар'янченко - 19/12/2021
Сторінки сайту

НовиниПро офіс...ПартнериКлієнтиКонтактиПослугиРодовищаПідприємства
геологія - маркшейдерія -проектування – технологія – автоматизація - менеджмент гірничих підприємств
21019, Україна, Вінницька обл.,
м.Вінниця, вул. Тимощука 1-А / 171
тел / Viber / WhatsApp / Telegram
+38 (097) 575-22-07
@MiningArt
Ел.почта:  MiningArtr@i.ua
сайту Info@miningART.com.UA
Created with WebSite X5

          Новини
          Контакти
Назад до змісту