Цікавини, навколо гірничої справи - Технічно-консультаційний офіс Mining ART

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
   мапа сайту     +38 (097) 575-22-07     miningArt@i.ua
Перейти до контакту

Цікавини, навколо гірничої справи

Гірнича Вінничина
Література для гірничого інженера
В розділі зібрана невелика кількість спеціальних посібників, які на нашу думку можуть бути корисними спеціалістам в гірничий справі.
Доска пошани
Ми спробували зібрати відомості про професоналів які займаються, займалися, або були причетними до гірничої справи у Вінницькій області в кінці 20 на початку 21 століття.

Статті Дмитра Власюка

ознайомитися з статтями надрукованими в періодичних спеціалізованих журналах під авторством Дмитра Власюка

ПЕРЕЙТИ

Статті
Дмитра Власюка

Ільінецька імпактна структура (місце падіння метеориту)
Сторінка ІЛЛІНЕЦЬКА ІМПАКТНА СТРУКТУРА - орієнтована на популяризацію однойменного об'єкту розташованого в Іллінецькому районі, Вінницької області України. Ми постаралися зібрати в Інтернеті та об'єднати на сторінках нашого сайту інформацію, яку можна знайти у вільному доступі. На жаль, факт падіння Ільінецького метеориту поблизу Іллінців відомий лише колу фахівців та мешканцям прилеглих сіл до місця падіння метеориту і майже невідомий широкій аудиторії. Сподіваємося, що наш ресурс виявиться корисним для всіх, кого зацікавить тема метеорного вторгнення на Землю та краєзнавців Подільського регіону і рано чи пізно але до місця падіння метеорита будуть прокладені цивілізовані туристичні маршрути.
Технічний гранат Вінничини для абразивної промисловості
Розповсюдження технічних гранатів в гранітових породах є в багатьох граніто-мигматитових родовищах Вінницької області  в напрямку:  Шаргород-Крутнів і різняця вмістом гранату та нерівнимии локалізаціями по родовищам. В цей напрямок попадають такі родовища граніту, як: Писарівське-2 (Шаргродський р-н), Демидівське і Могилівське (Гніванський р-н), Іванівське і Писарівське (Калинівський р-н), Соломірське і Крутнівське (Хмельникський р-н).
Родовище флюориту на Вінничині
Проблему забезпечення чорної металургії України шматковим флюоритом може вирішити введення в дію плавиковошпатового підприємства на базі Бахтинського родовища флюоритових руд, розташованого у Мурованокуриловецькому районі Вінницької області.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!
Останні новини
Власник ПрАТ «Жежелівський карʼєр» змінюється?
Карʼєри групи STRABAG які належать громадянину РФ О.Дерипаски в Мінʼюсті стягнули на користь держави, це чотири компанії:
1. ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» – Галицинівське родовище підземних питних і технічних вод, (Миколаївська обл.);
2. ТОВ «Глухівський карʼєр кварцитів» – Баницьке родовище пісковика кварцитовидного, (Сумська обл.);
3. ПрАТ «Жежелівський карʼєр» – Жежелівське родовище граніту (Вінницька обл.);
4. ПрАТ «Хустський карʼєр» – Рокосівське родовище андезиту (Закарпатська обл.).
Published by С.Мар'янченко - 20/3/2023
Назад до змісту