Про офіс - Технічно-консультаційний офіс Mining ART

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
   мапа сайту     +38 (097) 575-22-07     miningArt@i.ua
Перейти до контакту

Про офіс

Про офіс
Ідея створення технічно-консультаційного офісу Mining Art народилася навесні 2021 року, коли було поставлено завдання здійснити реконструкцію одного з гірничих підприємств Вінницької області. З того моменту ідея створення технічно-консультаційного офісу виросла в цей проект, що поступово покращується в усіх напрямках - від дорозвідки родовищ неметалічних корисних копалин, маркшейдерського забезпечення, нормування оплати праці, організації планування робіт до технічної підтримки роботи та впровадження в експлуатацію обладнання, яке використовується на підприємствах гірничої галузі.
Мета проекту популязація знань та досягнень в гірничій справі та взаємозв'язаних дисциплін близьких до неї. Допомога керівникам та спеціалістам в керуванні гірничим підприємством, оптимальній розробці надр, безпечною та доцільною переробкою добутих корисних копалин, оптимізації технологічних процесів.
Проект підтримується на добровільній основі інженерами з практичним досвідом роботи на гірничих підприємствах, котрі пропонують вдосконалення Вашого бізнесу, консультативну та  практичну підримку, вдосконалення функцій спеціалізованих робочих місць, передачу досвіду успіхів  і помилок. Технічно-консультаційний офіс Mining ART (Гірнича ГАЛЕРЕЯ) пропогандує інженерний підход в роботі саме гірничих підприємств. Нашими добровільними співробітниками за роки своєї практичної роботи було накопичено великий досвід в свої діяльності та наданні подібних послуг. Співробітники офісу - професійні представники своєї професії, які займають провідні посади на профільних підприємствах Вінницької області і мають професійне коло спілкування. В вільний час від основної діяльності для рішення Ваших задач вони взмозі надати Вам професійні послуги на найвищому рівні з повною відповідальністью, як індивідуально так і коллективними зусиллями.
Під егідої проекту обєднані спеціалісти, які взмозі надати професійні послуги в області:
  • геології,
  • маркшейдерії.
  • гірничої справи,
  • систем управління та автоматизації,
  • економіки підприємства,
  • або в області на якій спеціалізуються компанії ПАРТНЕРИ.
Як що, ми не в змозі будемо Вам допомогти то підключемо до рішення задач одну з партнерських компаній, або надамо консультацію.
Пропонуємо Вам спробувати скористатися нашими послугами.
Коллективне фото співробітників при загальних зборах на семінарі з представниками компанії "КривбасАкадемІнвест".
Знайомтеся з нами більш детально...
Юридична складова послуг
Відповідно до  Цивільного кодексу України поняття, умови, правила укладання та розірвання цивільно-правових договорів регулюються Розділом 2, назва якого «Загальні положення про договір» (Розділи 52 і 53). Тлумачення умов цивільно-правової угоди здійснюється на підставі ст. 213 ЦК України (Розділ 16, параграф 1). Згідно з ст. 626 ЦК України договір ЦПХ — це досягнута двома або більше сторонами домовленість для встановлення, зміни або припинення цивільних прав та обов'язків.
Пропоуємо можливість роботи для інвалідів
При отриманні замовлення на виконання робіт нашими співробітниками, маємо можливість тимчасово залучати до камеральної роботи людей з інвалідністью (набір тексту на компьютері, верстка змісту сайтів та інше) на умовах тичасового  влаштування на дистанційну роботу по прямій угоді з Замовником.
Телефонуйте до нас за тел.097-575-22-07, або звертайтеся через сторінку контактів.
Приклад угоди ЦПХ та акту виконаних робіт
Приклад угоди ЦПХ та акту виконаних робіт / послуг з співробітником MiningArt.
Також Ви можете вкласти угоду безпосердньо з співробітником без супроводження офісу.Довідково
Виконання роботи за цивільно-правовим договором - це письмова угода, за якою одна сторона за певну фіксовану винагороду зобов'язується виконати для іншої сторони певний вид робіт/надати певний вид послуг (до прикладу, договір про надання аудиторських послуг, договір про проведення ремонтних робіт, договір про надання юридичних послуг тощо).
Оформлення на роботу відбувається за цивільно-правовим договором повідомлення до контролюючого органу не подається і ЄСВ не сплачується. Відрахування до Пенсійного фонду України роботодавцем не здійснюються, у майбутньому працівник не зможе претендувати на отримання будь-яких страхових або пенсійних виплат від держави чи роботодавця.
За цивільно-правовим договором тривалість відносин між сторонами обмежується моментом досягнення конкретно визначеної цілі (завершення роботи, надання послуги тощо), для якої сторони укладали договір.
Особа має право на отримання винагороди лише у випадку належного виконання своїх обов'язків та оформлюється актом виконаних робіт  / послуг.
Мoдeль cпіbпpaці зa циbільho-пpabobиm дoгobopom з ФО
1. Ресур інтернет-видання. Бухоблік. Стаття. Цивільно-правовий договір (ЦПХ): зразок, правила укладення, окремі ситуації ...
2. Адвoкaтcьке бюpo “Явoрcький і пapтрepи”. Стаття. Мoдeль cпівпpaці зa цивільнo-пpaвoвим дoгoвopoм з ФО.
3. Школа бізнесу. Ресурс Нової пошти. Стаття. Договір ЦПХ або трудовий договір: що обрати?
Назад до змісту