Партнерські компанії - Технічно-консультаційний офіс Mining ART

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
   мапа сайту     +38 (097) 575-22-07     miningArt@i.ua
Перейти до контакту

Партнерські компанії

Про офіс
Підприємство, організація
Спеціалізація, короткий описСайт підприємства
ДП "Гірник"
м.Вінниця

Проектне підприємство з більш ніж 30 літньою історією з часів 80-х років. В свій час практично єдине підприємство, яке працювало в області проектування відкритої і підземної розробки корисних копалин у Вінницькій області. Сьогодні професійно продовжує роботу в напрямку: проектування розробки і рекультивації родовищ, маркшейдерського обслуговування та ін.
ТОВ "ПЛАСТ"
м.Вінниця


ТОВ “Пласт” засноване 12 лютого 1993р. Основними видами діяльності  підприємства є геологічне вивчення та пошук родовищ корисних копалин,  маркшейдерське обслуговування видобувних підприємств, геодезичні та  екологічні послуги.
Також компанія займається оформленням необхідних документів для отримання  спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного  вивчення чи промислової розробки родовищ корисних копалин.

ТОВ "НВП Укрмінерал Інвест"
м.Дніпро, м.Жмеринка (Вінницькка область)


Група компаній МІНЕРАЛТЕХНІКА. до якої входить ТОВ «НВП Укрмінерал Інвест» була однією з перших в Україні, яка почала виробляти низку інноваційних продуктів підготовки та збагачення для підприємств гірничорудної промисловості.
Очолює ТОВ «НВП Укрмінерал Інвест» д.т.н., проф. Мостика Юрій Сергійович.і  здійснює свою виробничу діяльність із 1982 року.
Укрмінерал Інвест - виробник гуркотів ГІЛ, ГІС, ГІТ в Україні.
Також компанія виробляє сита гумові модульні - СРМ для використання в процесах сухого і мокрого гуркотіння матеріалів, у тому числі високоабразивних.
Також підприємство займається розробкою та виробництвом барабаннів та валкових магнітних сепараторів для сухої сепарації слабо та сильномагнітних матеріалів.

ТОВ "СігмаІнженірінг"
м.Київ


Компанія СІГМА ІНЖИНІРИНГ одина з провідних компаній яка є представником Donaldson, забезпечує поставку обладнання, сервiсне обслуговування, запаснi частини та матерiали практично для всiх галузей промисловостi.
Регіонально компанія працює у най­бiльших мiстах країни - Киевi, Харковi, Днiпрi, Львовi, Одесi, Сумах та Рiвному.
Спеціалізація компанії запровадження комплексних проектів "під ключ" силами висококваліфікованих спеціалістів з використанням обладнання Donaldson у оптимальному співвідношенні високої якості до цінових умов:
  • систем аспірації;
  • систем пилогазоочищення;
  • компресорних станції.
Група компаній "KAI"
м.Кривий Ріг

Компанія розробник програмного забезпечення K-MINE, K-DOCUMENT з м.Кривий Ріг.
Науково-виробничим підприємством КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ розроблено програмний комплекс ГІС K-MINE. Программа використовується більш ніж в 1000 підприємств в странах СНГ. Основними користувачами виступають ГОКи, або великі гірничі підприємства. Программа має блочну структуру і може комплектуватися програмними блоками відповідно до потреб підприємства. Система є незамінним інструментом для геодезистів, картографів, маркшейдерів, геологів, гірничих інженерів, екологів, спеціалістів у галузі проектування.ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТ представляєє захист інтересів власників та їх організацій — роботодавців гірничодобувної промисловості  у Вінницькій області України у економічних, соцiально-трудових та інших відносинах, захист їх законних прав та інтересів, а також координація та консолiдацiя дій членів Організації для досягнення позитивних результатів їхньої дiяльностi та посилення їх впливу на процес формування соціально-економічної політики, вдосконалення соцiально-трудових відносин та розвитку соціального партнерства в Україні.
Організація є неприбутковою громадською  органiзацiєю, яка об’єднує організації власників, роботодавців  підприємств гірничодобувного комплексу України та їх об’єднання на  засадах добровiльностi та рiвноправностi з метою представництва i  захисту економічних, соціальних, інших iнтересiв організацій  роботодавців та окремих роботодавців на місцевому, регіональному,  всеукраїнському рівні, а також з метою координації та консолiдацiї дій  своїх членів у сфері соцiально-трудових відносин.

МПП "Маяк"
м.Кривий Ріг


Різнопланова компанія, виробник технологічних ліній мінерального мікропорошку, ремонту гірничого та нестандартного обладнання.
Партнерська пропозиція
Вас зацікавила співпраця з технічно-консалтинговим офісом «Mining ART»?
Технічно-консультаційний офіс «Mining ART» - це добровільне спеціалізоване обєднання спеціалістів гірничохї промисловості у місті Вінниця, які популяризують гірничу справу .
Наш технічно-консультаційний офіс відрізняється від своїх конкурентів - компаній співвідношенням «ціна – якість», оскільки виконання послуг виконуєтся напряму професіоналами в обхід юридичних осіб, також ми відкриті для Вас як співдружність, тому всі питання чи задачі виносяться на загальне обговорення, як в колі окремих спеціалістів так і партнерським компаніям.
Якщо ви професійно працюєте в сфері близькій гірничим підприємствам і маєте досвід, то ми раді запропонувати вам взаємовигідну співпрацю із «Mining ART». Ми завжди раді плідній співпраці з фахівцями.

Чому ми?
Незважаючи на те, що «Mining ART» не є в прямому сенсі комерційною компанією, на ринку послуг гірничим підприємствам у Вінницькій області, але популізуючи професійні послуги підприємствам, надіємося допомогти вирішти Ваші проблеми завдяки наданню роботи спеціалістам поза своїх підприємств.
Ми постійно стежимо за розвитком сфери діяльності, в якій ми працюємо, що дозволяє нам своєчасно ділитися з Вами подіми в галузі, знайомити з новими технічними рішеннями, через наш сайт Ви можете отримати інформацію яку, як правило не надають комерційні компанії.
Також ми відповідально ставимося до виконання послуг в своїї професіональній співдружності, що дозволяє залучити клієнта. Наші Клієнти можуть замовити послуги  і не думати про те, як вирішувати задачу,  ми - співробітники офісу, або наші Партнери допоможемо Вам практично завжди.
Назад до змісту