Розробка бізнес-планів - Технічно-консультаційний офіс Mining ART

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
   мапа сайту     +38 (097) 575-22-07     miningArt@i.ua
Перейти до контакту

Розробка бізнес-планів

Про офіс > Послуги
Фундамент успіху будь-якої справи закладається на самому його початку. Кожен успішний бізнес розпочинався з правильно складеного бізнес-плану. Новачку важко розробити хороший бізнес-план, навіть якщо він чітко представляє кінцеву мету задуманого ним підприємства. Часом це непросте завдання і для вже навченого досвідом підприємця. Занадто багато факторів необхідно врахувати, занадто багато не випустити з уваги, адже на вагах стоять чималі кошти. Допомогти цьому може кваліфікований спеціаліст, а краще група фахівців. У офісі Mining ART Ви знайдете команду професіоналів, на рахунку якої понад тридцяти розроблених та успішно реалізованих бізнес-планів у промисловості, сільському господарстві, торгівлі, сфері послуг, комерційній нерухомості. І весь цей накопичений досвід ми використовуємо на користь наших клієнтів. Добре розроблений бізнес-план – це інструмент залучення сторонніх інвестицій. Тільки в цьому випадку можна розраховувати коштом різних фінансових організацій як в Україні, так і за кордоном.
У складі бізнес-плану Вам будуть дані інструменти для всебічної оцінки ефективності бізнесу, що включають калькуляцію собівартості виробництва, план продажів, прогнозні звіти про прибутки та збитки, розрахунок амортизаційних відрахувань та інші. Усього вийде близько півтора десятка додатків з помісячною або поквартальною розбивкою та річними результатами. Усі показники розрахункового блоку будуть визначені на основі кількох можливих сценаріїв розвитку бізнесу. Це дуже важливо для правильного обчислення фінансової віддачі проекту за різних економічних умов. Цей елемент фінансової моделі стає ключовим при залученні зовнішнього джерела коштів, оскільки визначає інвестиційну привабливість запланованого підприємства. У питанні залучення кредитних ресурсів для бізнесу Ви можете покластися на багатий досвід нашої команди. Ми не тільки готові написати для Вас бізнес-план за міжнародними стандартами, але й можемо попрацювати над бізнес-планом, який вже є у Вас. У цьому випадку проводиться всебічний аудит документа та, при необхідності, його доопрацювання. Незважаючи на те, чи ми писали бізнес-план самі або доводили вже готовий документ, у будь-якому випадку, ми будемо здійснювати його супровід на всіх етапах. Заробляйте та примножуйте свої капітали за бізнес-планами Mining ART.
   Приклади  бізнес-планів
Меморандум на залученняи кредитного капіталу для реалізації проекту  «Організація торговим будинком «В...» цеху з виробництва слабоалкогольних напоїв торгової марки «Драйв» на базі ТОВ фірми «У...».
Меморандум був підлготовлений для отримання кредиту в банку.
Рік виготовлення - 2003.
К-сть сторінок -  53.
В текті назви компаній та їх реквізити видалено або змінено, публікується на правах втрати комерційної таємниці за терміном.

Техніко-економічне обгрунтування розробки Сосонського родовища будівельних пісків у Вінницькій області
ТЕО підлготовлено для залучення інвестицій.
Рік виготовлення - 2005.
К-сть сторінок -  43.
В текті назви компаній та їх реквізити видалено або змінено, публікується на правах втрати комерційної таємниці за терміном.
Меморандум залучення інвестиційних ресурсів на розвиток виробничого комплексу Писарівського родовища
Меморандум підлготовлено для отримання кредиту в банку.
Рік виготовлення - 2015.
К-сть сторінок -  29.
В текті назви компаній та їх реквізити видалено або змінено, публікується на правах втрати комерційної таємниці за терміном.
Тарифи на послуги
Техніко-економічне обгрунтування
від 5 000 грн
Меморандум
від 10 000 грн
Бізнес-план для банку
від 15 000 грн
Бізнес-план (для Власників)
в залежності від складності
Назад до змісту