Розробка сайтів - Технічно-консультаційний офіс Mining ART

г е о л о г і я  -  м а р к ш е й д е р і я  -  п р о е к т у в а н н я  -  т е х н о л о г і я  -  а в т о м а т и з а ц і я  -  м е н е д ж м е н т   г і р н и ч и х   п і д п р и є м с т в
   мапа сайту     +38 (097) 575-22-07     miningArt@i.ua
Перейти до контакту

Розробка сайтів

Про офіс > Послуги
Ми швидко створимо ефективний сайт для Ваших потреб. Які сайти ми розрозбляємо? Потрібен сайт-візитка?  Сторінка особистого бренду чи невеликого бізнесу?  Можливо, треба організувати подію чи продавати Ваші продукти в інтернеті?
Ми підготовимо сайт який саме Вам необхідно. При необхідності допоможемо наповнити його необхідним матеріалом (тільки профільні для нас добувні та переробні підприємства).
Зареєструємо для Вас власне домене ім'я (наприклад: karer.com.ua), або надамо в складі нашого домену (наприклад: karer.MiningArt.com.ua) та розмістимо матеріали сайту в мережі Інтернет, зареєструємо в професійних базах даних, поповнемо сайт, або Вашу сторінку обов'язковою звітністю: фінансовими звітами, матеріалами ОВД, то що).
Можливо у Вас уже є власний сайт, у такому разі ми можемо включти посилання на Ваш сайт з нашого ресурсу, добавити рейтинг оглядів Вашого сайту в пошукових системах та інших баз даних підприємств - це просте рішення для підвищення ефективності Вашої реклами.
Всіх користувачів нашого ресурсу інформуємо про зміни в гірничому законодавстві, подіях в галузі, Вінницької області, новинах як від нас так і від наших партнерів.
Розробка сайтів виконується в програмі WebSite X5. Вибір саме цієї програми обгрунтований тим, що программа дозволяє при бажанні Вашим працівникам без спеціальних знань, власними силами змінювати контент сайту та розширювати його. Загальні мінімальні знання не вимагають знання мов программування HTML, PHP, CSS і базуються на принципі "що бачу те і буде", базове вивчення програми, достатне для підримання сайту та займає пару годин. Программа постачається в різних конфігураціях (для  простих (сторінок, сайтів-візиток) та більш складніших сайтіві таких як інтернет-магазини) з відповідними цінами.
Як, що вносити самостійно зміни в сайт не входить в Ваші плани, ми виконаємо це за Вас.
Приклади виконання сайтів різної складності
Сайт - візитка
Людина складає перше враження за 1 хвилину. Для того, щоб змінити його, можуть знадобитись роки.
"Сайт-візитка"  — це одяг вашої компанії, по якому про вашу справу складуть перше  враження. Від цього залежить, чи стане відвідувач сайту вашим клієнтом,  чи закриє сторінку. Сайти-візитки відрізняються від корпоративних сайтів  тим, що основний акцент робиться на іміджі компанії, а не на цільовій  дії тут і зараз.
Односторінковий сайт
"В майбутньому залишиться лише два види компаній — ті, що в інтернеті,і ті, що зникли"
Білл Гейтс.

Сьогодні це майбутнє стало теперішнім. Бізнес не може бути рентабельним, не маючи власного веб-сайту.
Односторінковий сайт — це перший крок, просте, швидке та зручне рішення широкого спектру задач. Підійде для Вашого бізнесу, в якого не дуже великий асортимент товару. Наприклад, виробництво щебню, майстерня з ремонту техніки тощо.
Інтернет - магазин
"Інтернет-магазин" — це  повноцінне рішення для реалізації товарів і послуг у мережі Інтернет. Ми  розробляємо зручні інтернет-магазини на платформі WebSAite X5. У  процесі нашої співпраці ми надамо вам програмне забезпечення, з допомогою якого Ви будете в змозі самостійно вести магазин  управляючи ассортиментом товарів/послуг. Перевагою наших магазинів є  простота управління товарами та зручність у редагуванні сайту.
Щоб уточнити деталі й дізнатись точну вартість саме  вашого проекту - тисніть "замовити", після чого наш співробітник надасть вам експертну  консультацію.
   Як ми працюємо ?
     Тарифи на послуги
Перший етап: Занурення в проект замовника
 • вивчаємо і аналізуємо вимоги до проекту;
 • оцінюємо терміни і вартість.

Другий етап: Підготовка прототипу та узгодження замолення
 • розробляємо макет сайту;
 • підбираємо дизайн, позиціонування;
 • обираємо формат, обсяг і складність проекту;
 • визначаємо бюджет;
 • затверджуємо із замовником;
 • беремо 30% авансу.

Третій етап: Розробка сайту, наповнення контентом
 • інтегруємо дизайн;
 • затверджуємо тексти;
 • беремо 30% вартості;
 • перевіряємо на помилки;
 • фінальне затвердження;
 • беремо решту 40% вартості

Четвертий етап: Запуск, просування і підтримка
 • моніторимо ефективність сторінки;
 • підтримуємо зв'язок, даємо консультації;
 • виправляємо помилки (якщо раптом такі виникнуть).
Односторінковий сайт
1 000  -  3 000 грн  (1-3 діб)
Сайт-візитка
3 000  -  5 000 грн (3-5 діб)
Корпоративний сайт
від 15 000 грн (5-30 діб)
Інтернет-магазин
від 20 000 грн (10-20 діб)
Індивідуальний проект
в залежності від складності


Реєстрація доменого імені200-1500 грн (в залежності від імені та зони, по тарифам реєстратора)
Хостинг (розміщення сайту на сервері)300-1200 ( в залежності від умов, по тарифам провайдера)


Реєстрація в професійних базах данихбезкоштовно
Разове поновлення інформації (розміщення звітів, то що)200 грн
Назад до змісту